Hizmetler

palyaço burada zone ajans

Palyaço ve Animasyon

Doğum günü, sünnet, düğün, açılış vb. etkinliklerinizde uzman ekibimiz sizinle. Kostümlü ve yüz boyalı animatör, figürlü sosis balonlar, yüz boyama etkinliği, çeşitli oyunlar ve yarışmalar, istek üzerine pinyata, balon süsleme vb..

zone ajans istanbul

Kostümlü Kahraman ve Maskot

Etkinlikleriniz için kostümlü kahramanlarımız ve maskotlarımız hazır. Konseptinize uygun, göz alıcı ve ilgi çekici. Çizgi film karakterleri, konsept ve özel tasarımlar, meslek grupları, ülkeler ve bayraklar vb.

zone ajans faruk öncel

Düğün, Kına ve Sünnet

En özel organizasyonlarınızda sizinleyiz. düğün, kına, sünnet, kokteyl, gala, lansman, mezuniyet, toplantı, seminer, fotoğraf çekimi, sürpriz, evlilik teklifi, sevgililer günü, konsept vb

palyaço ve animatör. balon süslemeleri

Baskılı ve Baskısız Balon Süsleme

Baskılı ve baskısız balon süslemeleri ile firmanızı yansıtan organizasyonlar yaratalım. Zincir balon, uçan balon, çubuklu balon, konsept balon, sevgililer günü balon süslemesi vb.

zone ajans istanbul

Açılış Etkinlikleri

Firmanızın açılış ve süsleme etkinliklerinde de yanınızdayız. Görkemli ya da sade, tamamen size kalmış. Zincir balon süsleme, animatörler, host/hostes, broşür dağıtımı, stand personeli, ikram arabaları vb.

zoneajans.com etkinliklerinden diğer bir tanesi ile sizlerle

Sahne Gösterileri

Dikkat çekici sahne gösterilerimiz ile gözler hep üzerinizde. Deneyimli personellerimizden oluşan kadromuz ile sahne hizmetleri sunmaktayız. Stand-up show, sihirbaz, dans grupları, canlı müzik, semazen, tasavvuf vb.

en iyi piknik organizasyonu istanbul zone ajans

Piknik ve Açık Alan

Firma, dernek ya da bireysel pikniklerinizi en iyi şekilde organize edelim. İsteğinize göre malzemeleri tedarik edelim, profesyonel aşçı ve garsonlarımızla yükü sizden devralalım. Servislerimizle misafirlerinizi alana getirelim. Masa, sandalye, ekipman vb.

istanbul sihirbaz etkinliği

Sihirbaz Gösterisi

Modası asla geçmeyen bir gösteri sihirbazlık. Her seferinde biraz daha şaşırıyorsunuz. Büyük küçük herkesin merakla izlediği bir gösteri olacak. Sihirbazlarımız sahne ve çocuklar için çeşitli paketler halinde sunulmaktadır.

zoneajans profesyonel hizmetler

Ses ve Müzik

Konseptinize göre hazırlanan arşivlerimiz ile her şey tam istediğiniz gibi. İster kendi aranızda bir etkinlik olsun, ister büyük bir alan organizasyonu. Size göre bir teklifimiz mutlaka var. Ses sistemleri, dj, canlı müzik, mini konser, parti mix, kareoke vb.

marka yaratma hizmetlerimiz

Marka Yaratma

Hayalinizdeki markayı sizinle beraber yaratalım. A’dan Z’ye tüm konularda tam desteğimiz ile hazır hissedin. Kurumsal tasarımlar, logo, sosyal medya, web tasarım, tesciller, reklam ve pazarlama, kurumsal eğitimler vb.

zone ajans reklamcılık şirketi

Reklam ve Pazarlama

Sizi en iyi şekilde yansıtalım. Reklamın ve sosyal medya reklamcılığının günümüzdeki öneminin farkındayız. Markanıza bu konuda destek oluyor, sizi en iyi şekilde yansıtıyoruz. İçerik hazırlama, sosyal medya planlama, internet reklamları vb.

kurumsal hizmetlerimiz istanbul

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal müşterilerimize özel tamamen kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz ile tanışın. Avantajın, premium hizmet anlayışı ile buluştuğu Zone Kurumsal, sizin için daima daha iyisini düşünüyor.

İletişim

Tel: 0 850 303 1619
Gsm: 0 541 927 1421
Whatsapp: 0 850 303 1619
Mail: bilgi@zoneajans.com

Adresimiz

Namık Kemal Mahalesi 115. Sokak No 27 Haramidere istanbul

7/24

7/24 Özel Destek ekibimiz hizmetinizde.
Bize ulaşabilirsiniz

çok Güzel Bir Gün olacak!

En özel günlerinizde yanınızdayız. Zone Ajans